Chloe Hummel

1. listopadu 2015 v 0:19
Jméno a příjmení: Chloe Hummel | Postavení: Student | Datum narození: 29.11.
Chloe je nepříliš vysoká dívka, na svůj věk je spíše nižší. Je vyhublé postavy, což se jí ovšem daří zakrývat za tlusté svetry, které ráda nosí. Má oválný obličej, s výrazným obočím ve stejné rudé barvě jako dlouhé rovné vlasy. Její oči jsou světle modré až šedivé, moc výrazné nejsou a vzhledem k tomu, že zatím nepoužívá žádné kosmetické prostředky, aby vypadala starší, nemá si je ani jak zvýraznit. Ovšem má celkem velké světle růžové rty, malý nosík a vysoké čelo. Jak už bylo zmíněno, ráda nosí tlusté vytahané svetry a sukně, prostě něco, v čem se cítí pohodlně. Je jí jedno, jestli v tom vypadá špatně nebo tak, nezajímá se o to, co si o ní ostatní myslí, proto si na sebe vezme věci, kterých by se jiní ani nedotkli. Z barev má ráda šedivou a černou, ale její úplně nejoblíbenější je rozhodně vínová, i když se jí vůbec nehodí k vlasům, ale to je přece úplně jedno.
Chloe má jednu specifickou vlastnost, a tou je její nebojácnost. Když se něčeho bojí, to první, co ji napadne, je se tomu postavit. Nenávidí totiž být něčím zastrašená a někde v koutku, kde nemůžu vidět věci a kde nemůže rozhodovat o tom, co se s ní stane. A to je podle ní ta úplně nejhorší věc. Už od malička je zvyklá, že se o sebe musí postarat hlavně sama, jelikož její matka dlouho do noci pracovala a ráno odcházela vždy velmi brzo a Chloe se musela naučit se být odkázaná sama na sebe celý den. A nějak je to zvládla. Je to tvrdá holka. Je jí jedno, co si o ní ostatní myslí a taky občas dává najevo, co si ona myslí o ostatních. Ovšem to, že v podstatě vyrůstala na kraji společnosti, se na ní rozhodně poznamenalo, málokoho si k sobě pouští a když už to udělá, má to pro ni velký význam. Pro lidi, co si pustí do těla, má svou milou stránku, kde se dokáže bavit, usmívat se a nikdy na ně nezapomenout, když někdo něco potřebuje. Tohle zdědila především po matce. Ale i když to nerada přiznává, má i otce, a jeho rysy jsou na Chloe také velmi zřetelně vidět. Především je dost prudká na slovo a nemá daleko k činům, nenechá si jenom tak něco líbit. Dokáže se o sebe postarat sama, alespoň to vždycky dokázala, a nemá ráda, když se o ní někdo stará jako o malou, jako kdyby byla pro tento svět příliš mladá a zranitelná. Její matka taky byla mladá a zvládla to. Chloe je tedy dost temperamentní, nebavilo by ji jenom tak sedět na zadku, proto je taky v Bradavicích. Nebavilo ji sedět na zadku už jako malou holku, takže ji začalo bavit zpívání, jenom si tak pro sebe, když má slabou chvilku. Mnohem víc ji baví nějak sportovat, aby to mělo nějaký význam. Když byla mladší, měla z klacku vyrobený meč a každý den s ním šermovala, protože to byla nejdokonalejší věc, co kdy dělala. Teď už meč vyměnila za hůlku a s tou se taky snaží konat dobro.
Chloe už od narození neměla moc lehký život, což je na ní celkem na první pohled znát. Narodila se, když bylo její matce právě sedmnáct a byla vyhozena z domu. Na maličkou Chloe a její matku čekalo mnoho nepřízní osudu, ale na chvíli se na ně usmálo štěstí, když se usadily u jejího otce. Její matka si našla práci a mohla si dovolit malý byt na okraji Londýna, kam i se svou dcerou záhy odešla. Vzpomínky na otce má Chloe velmi matné a rozhodně nepříjemné, takže raději odpovídá, že vždy vyrůstala bez otce. Jelikož oba její rodiče jsou kouzelníci, i u ní se brzy objevily první znaky kouzelnického nadání, když v záchvatech vzteku rozbíjela nádobí a nemusela se ho ani dotýkat. Nikdy nečekala, že půjde do Bradavic, její matka to místo nemá moc ráda, protože přesně tak se stala chybka, ze které je teď její dcera. A navíc si vždycky myslela, že lidi ze sociálně nestabilních rodin, jak častokrát slyšela od opilého otce, který se k tomu dostal častokrát hned po tom, co se bál, že ho opustí. Ale do Bradavic může každý, takže i ona.
GALEONY
○ 40 G
HŮLKA
○ xxx
BEZEDNÁ TRUHLA
Postava nevlastní žádný majetek.
PŘENOSNÁ KNIHOVNA
Postava nevlastní žádné knihy.
VELKÁ ŠATNÍ SKŘÍŇ
Postava nevlastní žádná oblečení.
MAZLÍČCI
Postava nevlastní žádné mazlíčky.
VÝZNAMNÉ LISTINY
Postava nemá žádné významné listiny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama